Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Членови кој користат две сметки - БАН

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

The Beautiful

avatar
Admin
Mислам дека е јасно...Некој член што ке користи две сметки ке си добие доживотен бан..

http://elizabethmk.donut.tv

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот