Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Елизабет ги поздравува своите фанови од Македонија и Албанија!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Погледнете го поздравот од Елизабет специјално за фановите во македонија и Албанија.:

The Beautiful

avatar
Admin
:D :D

преубавка е срце,,,а особено коа кажува Македонија :oops:

http://elizabethmk.donut.tv

Miss.Suarez

avatar
Нов Супер Член
Нов Супер Член
The Beautiful напиша: :D :D

преубавка е срце,,,а особено коа кажува Македонија :oops:
Дааа!!!...Ја обожавааам!!!.... :D I love you

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Леле најсупер е.. I love you

lecy*

avatar
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Da najsuper e i najubava e

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Али ств. како што кажа Ики, колку слатко кажува Македонија.. heart

Sponsored content


Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот